Milí hostia

Hotel Bristol sa nachádza v jednej z najkrajších budov v centre mesta Banská Štiavnica, ktorej historická časť je zapísaná v zozname kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. Budova zo začiatku 20 st. vyniká secesnou fasádou s karyatidami (sochy ženskej postavy ktoré slúžia ako nosný prvok, nahradzujúci stĺp alebo pilier, ich mužským ekvivalentom je atlant).

Hotel ponúka komplexné hotelové, gastronomické služby ako aj prípravu spoločenských udalostí a súkromných podujatí. Je vhodný pre jednotlivcov, obchodných cestujúcich aj skupinové zájazdy. Hotel Bristol­ Reštaurácia sa zameriava na klasickú gastronómiu, s ponukou domácich a zahraničných jedál. Našou snahou je využívať na prípravu jedál predovšetkým lokálne produkty. Reštaurácia má dve podlažia, interiérovo ladené v historickom duchu, s veľmi pohodlným flexibilným sedením, ktoré je možné upraviť presne podľa predstáv nášho zákazníka.

Secesná atmosféra priestorov reštaurácie priam predurčuje na usporiadanie svadieb, osláv, promócií, firemných akcií, či koncertov. Celková kapacita dvoch podlaží je 100 miest. V priestoroch Hotela Bristola sa nachádza aj konferenčná miestnosť s vlastnou kuchyňou a barom vhodná pre semináre, prezentačné účely, ale i menšie súkromné spoločenské akcie s kapacitou 50 osôb..

Tešíme sa na vás.

Hotel Bristol ponúka

1. Ubytovanie v centre mesta
2. 13 izieb, 40 lôžok
3. Konferenčná miestnosť
4. Gastronomické služby: raňajky, obedy, večere
5. Recepcie, bankety, svadby a rodinné posedenia
6. Semináre, prezentácie, spoločenské udalosti